logo-01

Napíšte mi

radim@hotelovydoktor.com

Zavolajte mi

+421 903 801 141

Odborné vzdelávanie

Hotelový doktor

Odborné vzdelávania

Vzdelávacie aktivity, ktoré osobne vediem, vychádzajú z mojich dlhoročných skúseností z hotelového prostredia. Môj príbeh. Kombinujem odborné školenie a tréning alebo praktické cvičenie a nácvik riešenia rôznych situácií, čo je pridanou hodnotou každého odborného vzdelávania.

Pre najbližšie obdobie ponúkam sériu vzdelávacích aktivít, ktoré majú aktuálny náboj a sú predmetom celoživotného vzdelávania hotelierov, keďže sa náš odbor neustále vyvíja. Dynamika, interakcia, trendy charakter a cenová dostupnosť – to sú črty ponúkaných vzdelávacích aktivít, stačí si vybrať.

ALIC3451

Prečo sa vzdelávať

Je vzdelávanie považované za „zbytočný náklad“ alebo „investíciu“? 

Nielen ja, mám v tom jasno, ale aj väčšina úspešných kolegov. Ide o investíciu do najcennejšieho aktíva hoteliera, ktoré má – do personálu, viac tu:

Odborne vzdelávanie

Aktuálna ponuka
odborného vzdelávania

Vyberte si tému, ktorá vás najviac zaujíma a v ktorej chcete získať prehľad, nové informácie a ktorá vás bude motivovať k lepším výkonom v práci. Potom si zvoľte dátum a mesto, kde bude vzdelávanie organizované a registrujte si svoju stoličku, študijné materiály, čas a luxusné celodenné občerstvenie s obedom.

Tieto odborné vzdelávacie aktivity sú určené profesionálom v ubytovacích zariadeniach, hotelovom priemysle, pedagógom a žiakom odborných škôl, zamestnancom v prvej línii aj širokej laickej verejnosti, ktorá má záujem o náš odbor. Sú určené pre 10 až 15 účastníkov, čo zaručuje optimálny dialóg a networking v skupine.   

Cena zahŕňa organizačné a technické zabezpečenie, študijné materiály, občerstvenie a obed počas prestávok, záverečný test a Certifikát o absolvovaní. Nie som platiteľ DPH.