logo-01

Napíšte mi

radim@hotelovydoktor.com

Zavolajte mi

+421 903 801 141

Odborné vzdelávanie

Hotelový doktor

Odborné vzdelávania

Vzdelávacie aktivity, ktoré osobne vediem, vychádzajú z mojich dlhoročných skúseností z hotelového prostredia. Môj príbeh. Kombinujem odborné školenie a tréning alebo praktické cvičenie a nácvik riešenia rôznych situácií, čo je pridanou hodnotou každého odborného vzdelávania.

Pre najbližšie obdobie ponúkam sériu vzdelávacích aktivít, ktoré majú aktuálny náboj a sú predmetom celoživotného vzdelávania hotelierov, keďže sa náš odbor neustále vyvíja. Dynamika, interakcia, trendy charakter a cenová dostupnosť – to sú črty ponúkaných vzdelávacích aktivít, stačí si vybrať.

ALIC3451

Prečo sa vzdelávať

Je vzdelávanie považované za „zbytočný náklad“ alebo „investíciu“? 

Nielen ja, mám v tom jasno, ale aj väčšina úspešných kolegov. Ide o investíciu do najcennejšieho aktíva hoteliera, ktoré má – do personálu, viac tu:

Odborne vzdelávanie

Aktuálna ponuka
odborného vzdelávania

V súčasnom období nie sú v regiónoch Slovenska plánované žiadne odborné vzdelávania. Je možné využiť príležitosti pre uzatvorené tímy. Vzdelávanie pre tímy hotelových manažérov na strednej a top manažérskej úrovni v oblasti environmentálnej a spoločenskej zodpovednosti, v oblasti budgetingu a reportingu, v oblasti Food and Beverage úseku alebo v oblasti ubytovacieho úseku, sú stále aktuálne.

Spojte sa s nami, dohodneme si konzultáciu k vašej problematike, pripravíme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení preškolíme tímy.

Pre ucelené tímy je v stálej ponuke celodenné interaktívne odborné vzdelávanie Spoločenský a business protokol v podmienkach hotelovej prevádzky v cene 400 EUR a skupinu účastníkov pre 10 osôb.

Pripravujeme pre Vás e-book pre oblasť CSR – spoločenskej zodpovednosti firiem v podmienkach hotelovej prevádzky. Sledujte náš web, alebo sa prihláste k odberu noviniek.