logo-01

Napíšte mi

radim@hotelovydoktor.com

Zavolajte mi

+421 903 801 141

Audit kvality

IMG_7508
Hotelový doktor

Audit kvality

V sekcii Aktuálne články nájdete pár príkladov ako v súčasnom období poskytujeme služby, a nie je to žiadna sláva. Ak by moji kolegovia hotelieri radi spoznali servis poskytovaných služieb formou mystery shoppingu alebo ak by existovali v ich podnikaní akékoľvek otvorené otázky, dajte o sebe vedieť a neváhajte vyplniť Kontaktný formulár. Pozrieme sa dôverne na danú problematiku spoločne a nájdeme riešenie. V súčasnosti riešim pre-opening penziónu v Prahe. A v Brne držím palce a povzbudzujem majiteľa významného hotelu k želateľným výsledkom. Verím, že obidva projekty budú nadväzovať na projekty otvorenia hotela Color a Premium v Bratislave alebo hotela Empire v Trnave.  

Počas mojej kariéry, ktorú popisujem v sekcii Môj príbeh zastávam konzistentný názor, že kvalitne poskytnuté služby hosťom, sú základom úspechu hoteliera, jeho tímu a daného ubytovacieho zariadenia. Už v roku 2002 som vystúpil na vedeckej konferencii v hoteli Helios na Štrbskom plese s prednáškou na téma Osobitosti starostlivosti o hosťa v hoteli. Už vtedy som zriadil na hoteli Bratislava pozíciu guest relation managera, už vtedy sme sa zaujímali o problematiku zákazníckej skúsenosti. Čo ma priviedlo aj k tomu, že som naprieč Slovenskom vykonal veľa tajných nákupov a inšpekčných auditov v hoteloch v rámci firmy HMC a Partneri – Ing. Radim Beneš, vždy po dohode s daným hotelierom, s vypracovaním správy podľa odsúhlaseného scenára.

Veľa kolegov hotelierov pochopilo význam tohto marketingového nástroja a neváhali prijať také opatrenia, aby sa úroveň predaja a tržieb zvýšil ako aj pripravenosť personálu k výkonom a v konečnom dôsledku aj reputácia hotela. Aj keď nie vždy sa táto subjektívna metóda stretne s pochopením a niektorí si trvajú na svojom…stačí sa pozrieť na prvý príspevok na Aktuálne články a zistíte, ako to vidím nielen ja, ale aj hostia a kde sa s peniazmi šafári a kde sa peniaze nevedia získavať.

Ak ste sa rozhodli vyskúšať službu Audit kvality formou mystery shoppera, neváhajte prosím využiť  Kontaktný formulár, doladíme vše potrebné. Hovoria o mne, že som výborný inšpektor, vyskúšajte, bude mi cťou a záväzkom.

IMG_7401